Description
Insulated Gloves Pair 1000V Size 11 (AS 2225)
$131.09
In Stock
Insulated Gloves Pair 1000V Size 11 (AS 2225)
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 4 cm |
| Pricing Unit | Each |
| Size | Size 11 |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
You must be logged in to post a review.
Insulated Gloves Pair 1000V Size 11 (AS 2225)
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 4 cm |
| Pricing Unit | Each |
| Size | Size 11 |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.