Description
AEROCASE Medium Green and Yellow Neat Plastic Case 28 x 27 x 9.5cm (for AFAK4P)
AEROCASE Medium Green and Yellow Neat Plastic Case 28 x 27 x 9.5cm (for AFAK4P)
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 11 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
You must be logged in to post a review.
AEROCASE Medium Green and Yellow Neat Plastic Case 28 x 27 x 9.5cm (for AFAK4P)
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 11 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$24.66
In Stock
In Stock
$161.37
In Stock
In Stock
$78.05
Special Order - 5 day lead time
Special Order – 5 day lead time
$51.92
In Stock
In Stock
$129.72
In Stock
In Stock
$199.93
In Stock
In Stock
$104.07
In Stock
In Stock
$105.26
Special Order - 5 day lead time
Special Order – 5 day lead time
$55.70
Out of stock
Out of stock
$32.59
In Stock
In Stock
Reviews
There are no reviews yet.