Description
The AeroCase Range of plastic cases caters to a broad range of first aid kit requirements in the industry.
The AeroCase Range of plastic cases caters to a broad range of first aid kit requirements in the industry.
| Weight | 3.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 15.6 × 31.5 cm |
| Carton Qty | 2 |
| Pricing Unit | Each |
| Size | 42.8 x 30.4 x 14.6cm |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 42.8 |
| Item Width | 30.4 |
| Item Height | 14.6 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
You must be logged in to post a review.
The AeroCase Range of plastic cases caters to a broad range of first aid kit requirements in the industry.
| Weight | 3.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.5 × 15.6 × 31.5 cm |
| Carton Qty | 2 |
| Pricing Unit | Each |
| Size | 42.8 x 30.4 x 14.6cm |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 42.8 |
| Item Width | 30.4 |
| Item Height | 14.6 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$24.66
In Stock
In Stock
$50.46
In Stock
In Stock
$50.46
In Stock
In Stock
$78.05
In Stock
In Stock
$108.24
In Stock
In Stock
$104.07
In Stock
In Stock
$105.26
In Stock
In Stock
$105.26
Special Order - 5 day lead time
Special Order – 5 day lead time
$39.90
Out of stock
Out of stock
$40.31
In Stock
In Stock
Reviews
There are no reviews yet.