Description
Disposable Dressing Tray
Disposable Dressing Tray
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 7 × 3 cm |
| Carton Qty | 1000 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 270mL |
| Min Order Qty | 1 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 18.5 |
| Item Width | 6.3 |
| Item Height | 2.8 |
| Item Measurement Unit | mm |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42311502 |
You must be logged in to post a review.
Disposable Dressing Tray
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 7 × 3 cm |
| Carton Qty | 1000 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 270mL |
| Min Order Qty | 1 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 18.5 |
| Item Width | 6.3 |
| Item Height | 2.8 |
| Item Measurement Unit | mm |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42311502 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$2.04
In Stock
In Stock
$2.19
In Stock
In Stock
$0.14
Special Order - 3 day lead time
Special Order – 3 day lead time
Reviews
There are no reviews yet.