Description
AEROCASE Medium/Large White Weatherproof Case 36 x 25 x 8.5cm (for AFAK4W)
AEROCASE Medium/Large White Weatherproof Case 36 x 25 x 8.5cm (for AFAK4W)
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.6 × 8.9 × 23.7 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
You must be logged in to post a review.
AEROCASE Medium/Large White Weatherproof Case 36 x 25 x 8.5cm (for AFAK4W)
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.6 × 8.9 × 23.7 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$7.66
In Stock
In Stock
$50.46
In Stock
In Stock
$108.24
In Stock
In Stock
$129.72
In Stock
In Stock
$15.12
In Stock
In Stock
$55.70
Out of stock
Out of stock
$39.90
Out of stock
Out of stock
$39.90
Out of stock
Out of stock
$22.93
In Stock
In Stock
Reviews
There are no reviews yet.