Description
AEROCASE Medium/Large Green and Yellow Neat Plastic Case 34 x 28 x 10cm (for AFAK5P)
AEROCASE Medium/Large Green and Yellow Neat Plastic Case 34 x 28 x 10cm (for AFAK5P)
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 10 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
You must be logged in to post a review.
AEROCASE Medium/Large Green and Yellow Neat Plastic Case 34 x 28 x 10cm (for AFAK5P)
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 10 cm |
| Carton Qty | 4 |
| Pricing Unit | Each |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192420 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$7.66
In Stock
In Stock
$50.46
In Stock
In Stock
$78.05
In Stock
In Stock
$127.53
In Stock
In Stock
$108.24
In Stock
In Stock
$51.92
In Stock
In Stock
$105.26
In Stock
In Stock
$81.72
In Stock
In Stock
$105.26
Special Order - 5 day lead time
Special Order – 5 day lead time
Reviews
There are no reviews yet.