Description
Casualty Room Consumables
Casualty room consumables such as our pillow case and disposable sheet provide comfort and cleanliness to the casualty room when replaced after use.
Casualty Room Consumables
Casualty room consumables such as our pillow case and disposable sheet provide comfort and cleanliness to the casualty room when replaced after use.
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22 × 0.5 cm |
| Carton Qty | 200 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 75 x 50cm |
| Min Order Qty | 10 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 75 |
| Item Width | 50 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42132108 |
You must be logged in to post a review.
Casualty Room Consumables
Casualty room consumables such as our pillow case and disposable sheet provide comfort and cleanliness to the casualty room when replaced after use.
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 22 × 0.5 cm |
| Carton Qty | 200 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 75 x 50cm |
| Min Order Qty | 10 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 75 |
| Item Width | 50 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42132108 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$2.04
In Stock
In Stock
$2.19
In Stock
In Stock
$0.33
More On The Way
More On The Way
$0.14
Special Order - 3 day lead time
Special Order – 3 day lead time
Reviews
There are no reviews yet.