Description
Lightweight Blanket
Lightweight Blanket
| Weight | 1.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 5 × 34 cm |
| Carton Qty | 10 |
| Pricing Unit | Each |
| Size | 180 x 230cm |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 230 |
| Item Width | 180 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42132107 |
You must be logged in to post a review.
Lightweight Blanket
| Weight | 1.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 5 × 34 cm |
| Carton Qty | 10 |
| Pricing Unit | Each |
| Size | 180 x 230cm |
| Min Order Qty | 1 |
| Tax Schedule | Taxable |
| Item Length | 230 |
| Item Width | 180 |
| Item Measurement Unit | cm |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42132107 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$2.04
In Stock
In Stock
$2.19
In Stock
In Stock
$0.33
More On The Way
More On The Way
$0.14
Special Order - 3 day lead time
Special Order – 3 day lead time
Reviews
There are no reviews yet.