Description
AeroSupplies offers a range of sundry first aid items to assist in convenience and meeting compliance regulations in first aid kits.
AeroSupplies offers a range of sundry first aid items to assist in convenience and meeting compliance regulations in first aid kits.
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 4 cm |
| Carton Qty | 1000 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 60ml |
| Min Order Qty | 50 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192603 |
You must be logged in to post a review.
AeroSupplies offers a range of sundry first aid items to assist in convenience and meeting compliance regulations in first aid kits.
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 4 cm |
| Carton Qty | 1000 |
| Pricing Unit | Unit/1 |
| Size | 60ml |
| Min Order Qty | 50 |
| ARTG ID | N/A |
| GMDN Code | N/A |
| Tax Schedule | Taxable |
| Is Medical Device | No |
| Is Serialized Item | No |
| Is Dangerous Good | No |
| Unspsc code | 42192603 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$2.04
In Stock
In Stock
$2.19
In Stock
In Stock
$0.14
Special Order - 3 day lead time
Special Order – 3 day lead time
Reviews
There are no reviews yet.